X
تبلیغات
رایتل
سه‌شنبه 22 تیر 1389 @ 01:30 ب.ظ

من اگر جای تو بودم...

من اگر جای تو بودم ==> روزای تابستون رو کوتاه و بجاش روزای زمستون را بلند می کردم.  

من اگر جای تو بودم ==> کاری می کردم که دل هیچ کی نلرزه از غم. 

من اگر جای تو بودم ==> صفا و پاکی دل را اعطا می کردم به هرآنکس که نداردش! 

من اگر جای تو بودم ==> هیچ طفل معصومی را بی پناه و بی پدر و مادر نمی کردم. 

من اگر جای تو بودم ==> حال تمام افراد زورگو و ستمگر را می گرفتم بلکه عبرتی باشند برای باقی ستمکاران! 

من اگر جای تو بودم ==> هرچند وقت یکدفعه اعلام وجودی می کردم و خودی نشون می دادم  به خلق الله تا بدانند که اینجا کجانه و مو کیم! 

من اگر جای تو بودم ==> چشم تمام آقایون هیز و چشم چرون را کور می کردم تا دیگه اونا باشند که زل نزنند به زن و بچه مردم! 

من اگر جای تو بودم ==> یک کمی، فقط یک کمی روحیه خشن بچه ها و جوونهای امروزی را تلطیف می کردم تا اونها هم از نعمت زیبای عاشقی بهره مند شوند و تجربه کنند مهر و محبت به غیر را! 

من اگر جای تو بودم ==> گرمای زیاد هوا را تا آخر هفته ادامه میدادم تا این دو روز اسم بدنومی وسط هفته را هم دولت تعطیل کند و ما بمانیم در خانه و حالش را ببریم!  

من اگر جای تو بودم ==> به تعداد نفرات خانمای بازیگر سریال سفری دیگر، یه دونه سالوادور خلق می کردم تا دیگه ملت اینقدر دل پیچه نگیرند برای رسیدن بهش و خاله تو روی خواهر زاده نایستند و زن شوهرش را نکشدش بخاطرش و زن بدبختش احساس بدبختی نکند از کم محلی شوهرش به خودش یعنی زنش!  

من اگر جای تو بودم ==> چند تا کتاب عاشقانه قشنگ الهام می کردم به نویسندگان محبوب بهاره خانم تا عزیز دلم بخواندشان و لذتشان را ببرد! 

من اگر جای تو بودم ==> کاری می کردم تا مرزهای بین کشورها از میان برداشته شود تا مردم تمام دنیا بتوانند در هر کجای این کره ی خاکی که دوست داشتند، زندگی کنند. 

من اگر جای تو بودم ==> افکار پلید و شیطانی را از انسان دور می کردم و برای فهمیدن میزان علاقه او به خودم، راه های دیگری را انتخاب می کردم و از آن طریق می آزمودمش! 

من اگر جای تو بودم ==> عمر طولانی می دادم به خاطره آفرینان مردم، مثل خوانندگان، هنرپیشگان، ورزشکاران، نویسندگان، مجسمه سازان و ... عوضش کم می کردم از عمر تمام افراد منفور تاریخ، مثل .... و ..... و ...... و ......!  

من اگر جای تو بودم ==> یک ذره دور این زندگی را می زدمش روی کند بلکه موتورش کمی استراحت کند، آخر اگر اینجور بخواهد رو دور تند بچرخد بالاخره تسمه پروانه پاره می کند ها! حالا از ما گفتن!

من اگر جای تو بودم ==> به حرفهای بهاره خانم بیشتر اهمیت می دادم و از نظرات گهربارش بیشتر استفاده می کردم (تاره تو که اصلا به نظرات من گوش هم نمی کنی دیگه چه برسه به اینکه انجامشون بدی؛ تا حالا صددفعه بهت گفتم اگر جای تو بودم چی کار می کردم ولی کو گوش شنوا)!