چهارشنبه 16 بهمن 1387 @ 08:46 ق.ظ

رقص نیم ساعته یک زن در نمایشگر روبروی مصلی!

جمهوری اسلامی نوشت: از اردبیل خبر می‌رسد پخش یک فیلم غیراخلاقی از تابلوی تبلیغاتی در خیابان اصلی این شهر موجب اعتراض و تعجب جمع کثیری از اقشار مختلف مردم شده است.
این دستگاه که به صورت یک نمایشگر بزرگ در خیابان اصلی روبروی مصلی و دفتر امام جمعه اردبیل () با مجوز رسمی از دستگاههای ذیربط توسط شهرداری جهت بخش آگهی‌های تبلیغاتی نصب شده است ساعت 8 صبح به مدت حدود نیم ساعت فیلم یک زن که با وضع مبتذل درحال رقص بود را پخش کرد.
هنوز علت و انگیزه پخش این فیلم مشخص نشده ولی مجری و پیمانکار این طرح می‌گوید فیلم از حافظه دستگاه خود به خود و بدون دخالت انسان پخش شده است اما به این سؤال که چنین فیلمی در چنین مکان حساس چرا در حافظه دستگاه گذاشته شده جوابی داده نشده است! 

پ.ن۱. این همون تیری بوده که از غیب صافتقیم خورده به قلب آقای امام جمعه یا نماز جمعه.... یعنی آدم سلاطون بگیره ولی خدا همچین بلایی براش نفرسته این خبر و خوندما انقدر خندیدم که دلم درد گرفت! فک کن تو شدیدا به این چیزا حساسیت داشته باشی، پدر زن و بچه ت رو هم در بیاری سر این مسائل و خیلی خیلی خیلی هم غیرتی تشریف داشته باشی اصلا زن جماعت ببینی اخمات برسه تا زیر مماخت، اونوقت عد جلو چشت و دفتر کارت یه زن از همون خدا نشناس، ورپریده‌ و بی ناموسا ()، رو صفحه تلویزیون به اون گندگی نمایون بشه و واست حالا نرقصه و کی برقصه حالا خدا کنه فقط رقصیده باشه و کارای دیگه نکرده باشه خوب خندیدن داره دیگه 

پ.ن.2. نگاش کن داره می باره اونم به قشنگترین و زیباترین طریق ممکن... حالا هی اون امام جمعهه بره خودش رو بکشه و مردم و سیاه کنه و از دین فقط حجاب زن و محدودیتهاش ولی از طرفی 10 تا 10 تا گرفتنش و بلد باشه! منکه نه ادعایی دارم نه چیزی تازه خیلی هم گناهکار تشریف دارم، الان دارم زیباترین تصویر دنیارو می‌بینم==> داره برف میاد چه برفیخدا جون مرسی که اینقدر خوبی... اصلا دمت قیژ! خیلی ماهیبه قول آقایونای لات و الوات اون قدیم ندیما: 

جیم جمالت و ... کاف کمالت و... ص صفات و عین عشق تو عشق!